Menu
Producenci

UBIQUITI UF-SPLITTER-4 UFIBER 1:4 SPLITTER SC/APC G.657A1 900UM 1.5M STEEL TUBE

UBIQUITI UF-SPLITTER-4 UFIBER 1:4 SPLITTER SC/APC G.657A1 900UM 1.5M STEEL TUBE
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 46,99 zł 46.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: UBIQUITI
Kod produktu: UF-SPLITTER-4 [13818145]

Opis



EAN: 817882026802
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl