Menu
Producenci

UBIQUITI UF-SPLITTER-16 UFIBER 1:16 SPLITTER SC/APC G.657A1 900UM 1.5M STEEL TUBE

UBIQUITI UF-SPLITTER-16 UFIBER 1:16 SPLITTER SC/APC G.657A1 900UM 1.5M STEEL TUBE
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 111,49 zł 111.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: UBIQUITI
Kod produktu: UF-SPLITTER-16 [13818143]

Opis



EAN: 817882026826
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl