Producenci

TELTONIKA FMB640 GNSS, GSM, BLUETOOTH, RS232/RS485, CAN J1708 AND J1939 TERMINAL FOR ADVANCED APPLICATIONS

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 395,49 zł 395.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Teltonika
Kod produktu: TELTONIKA FMB640 [12747028]

Opis


Teltonika FMB640 to terminal GNSS, GSM i Bluetooth do zastosowań zaawansowanych. FMB640 jest przeznaczony do kompleksowych rozwiązań, w których jedno urządzenie może wykonywać wiele zadań. FMB640 posiada takie funkcje jak dane FMS CAN (J1939), dane CAN paliwa (J1708), dane z tachografu na żywo (K-Line), zdalne pobieranie plików tachografu, obsługa różnych urządzeń RS232 lub RS485 innych firm oraz Dual-SIM, które maksymalizują wydajność floty. Terminal jest odpowiedni do zastosowań takich jak logistyka międzynarodowa, transport chłodniczy, rolnictwo, budownictwo i górnictwo, służby bezpieczeństwa i ratownictwo, a nawet więcej.


 


• RS232/RS485 - dane z urządzeń zewnętrznych


• Dane tachografu i pliki DDD - zdalny dostęp do danych tachografu - oszczędność czasu i kosztów


• FMS/LV-CAN/ALL-CAN – Dane CAN z różnych rodzajów transportu


 


Bluetooth


Zintegrowany interfejs Bluetooth 4.0 LE umożliwia korzystanie z różnych czujników bezprzewodowych i zapewnia kompatybilność z wcześniej dostępnymi funkcjami Bluetooth V3.0, takimi jak konfiguracja urządzenia, aktualizacja oprogramowania sprzętowego, obsługa zestawu słuchawkowego. Odzyskaj informacje o temperaturze i wilgotności z czujników Bluetooth bez konieczności podłączenia przewodów - zmniejsz koszty instalacji.


 


Bateria wewnętrzna


Poczuj się bezpiecznie, gdy pojazd jest monitorowany przez urządzenie z wewnętrznym akumulatorem. Gdy akumulator pojazdu jest odłączony, urządzenie nadal pozostaje w trybie online i wysyła dane do serwera.


 


Procesor nowej generacji


FMB640 zasilany jest procesorem nowej generacji, który otwiera więcej możliwości dla najbardziej wymagających funkcjonalności. Nowe urządzenie oferuje konfigurator FMB, FOTA Web, Crash trace, niestandardowe scenariusze sterowania cyfrowymi wyjściami.


 


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony