Producenci

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 140,50 zł 1140.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF

Dane techniczne

Standard SFP
Zasięg 10 km
Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl