Producenci

HG8245H GPON ONT (1XSC/APC+4GE+2POTS+USB+WI-FI)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 366,99 zł 366.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Huawei
Kod produktu: HUAWEI HG8245H [12420585]

Opis






Opis:

 

Huawei HG8245H to terminal kliencki GPON ONT używany w sieciach FTTH. Posiada 2 gniazda telefoniczne (POTS-RJ11), 4 gigabitowe porty Ethernet, port USB i jeden port GPON klasy B+. Urządzenie również może korzystać  z transmisji bezprzewodowej wykorzystując do tego dwie anteny o zysku 2dBi każda. Podczas korzystania z Wi-Fi możliwe jest stworzenie wielu SSID. Maksymalny pobór mocy HG8245H to tylko 15.5W.

 

Cechy:

 

- port GPON (klasa B+)
- 4 gigabitowe porty Ethernet (LAN)
- 2 porty telefoniczne (POTS-RJ11)
- Wi-Fi w standardzie IEEE 802.11b/g/n
- dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda
- port USB 2.0
- funkcje Layer 3 oraz QoS
- energooszczędność

 

Specyfikacja:

 






































































PON



1 port


Klasa B+


Czułość odbioru: -27 dBm


Długość fali: US 1310nm, DS 1490nm


WBF


Elastyczne mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT


G.984.3


Dwustronne FEC


SR-DBA i NSR-DBA



Ethernet



4 gigabitowe porty


1:1 VLAN, N:1 VLAN lub VLAN transparent transmission


QinQ VLAN


MAC address learning



POTS



2 porty


Maksymalny REN: 4


G.711A/u, G.729a/b i G.722


T.30 / T.38 / G.711 fax


DTMF


Połączenia alarmowe (przez protokół SIP)



USB



1 port USB 2.0


Możliwość utworzenia sieciowego dysku opartego o FTP



WLAN



IEEE 802.11 b/g/n


2x2 MIMO


Anteny o zysku 2 dBi


WMM


Wiele SSID


WPS



Wymiary



176x138,5x28 mm (bez anteny)



Waga



Około 500 g



Dopuszczalna temperatura pracy



Od 0 do 40 st. C



Dopuszczalna wilgotność powietrza



5%-95% RH niekondensująca



Wejście zasilania



100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz



Zasilanie systemu



11 - 14 V DC, 2 A



Statyczny pobór mocy



5 W



Maksymalny pobór mocy



15,5 W



Porty



2 POTS


4 gigabitowe porty Ethernet


USB


GPON



Diody LED



POWER / PON / LOS / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS



Skład zestawu



Urządzenie


Zasilacz 12 V, 2 A


Kabel Ethernet





do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl