Producenci

Gorenje Płyta ceramiczna ECT641BSC

778a9ba70d39471ddb1f2b013b64e2d2
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 904,50 zł 904.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Gorenje
Kod produktu: 1_726510

Opis

Gładka instalacja
Gustowny i elegancki. Kolejną zaletą jest zdecydowanie instalacja zlicowana, co oznacza płynne przejście między płytą kuchenną a blatem. Łatwiejsze czyszczenie oraz nowoczesny, stylowy wygląd Twojej kuchni.

StayWarm
Idealne dla spóźnialskich. Funkcja StayWarm utrzymuje żywność w stałej temperaturze 70C, aż do momentu, gdy czasu będzie odpowiedni do podania posiłku. Żywność zachowuje swój pierwotny smak i temperaturę, dopóki nie zostanie podana.

Minutnik
Ktoś zawsze na czas. Minutnik można ustawić na maksymalnie 99 minut. Jeśli optymalny czas gotowania dla danej potrawy jest znany z doświadczenia, można ustawić minutnik, a płyta kuchenna wyłączy się automatycznie po upływie czasu. Sygnał dźwiękowy sygnalizuje, że potrawa jest gotowa.

StopGo
Robiąc sobie przerwę, w każdej chwili. Funkcja StopGo przerywa gotowanie i po ponownym aktywowaniu kontynuuje wykonywanie tych samych ustawień.

Sygnalizacja ciepła resztkowego (H)
Lampki sygnalizacyjne ostrzegają, że określone pole grzejne jest wciąż ciepłe. Wskazanego pola nie należy dotykać tak długo, jak długo świeci się lampka, można go natomiast użyć np. do rozmrażania lub podtrzymania temperatury gotowej potrawy.

Dane techniczne

Budowa ceramiczna
Kolor czarny
Liczba palników / pól grzejnych 4
Sterowanie dotykowe
Szerokość 59.5 cm
Wysokość 5.4 cm
Głębokość 52 cm
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 24
Waga 7.7 kg
Informacje o płycie 4 pola grzejne Hi-Light: Lewe przednie: 21 cm, 2.3 kW, Prawe przednie: 14.5 cm, 1.2 kW, Lewe tylne: 14.5 cm, 1.2 kW, Prawe tylne: 18 cm, 1.8 kW.
Moc całkowita 6500 W
Funkcje Minutnik • StayWarm • Stop & Go • Wskaźnik ciepła resztkowego • Zabezpieczenie przed dziećmi
Ruszty Nie dotyczy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl