Producenci

EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1490NM SM 40KM LC DDM

EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1490NM SM 40KM LC DDM
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 183,49 zł 183.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.13582 [12105593]

Opis







Rozwiązanie CWDM 1G Ethernet do 40KM na SMF od firmy Extralink jest zaprojektowane do szeregowej transmisji danych optycznych. Moduły SFP pozwalają na przesłanie do 1,25Gbp i wykorzystują złącze LC.

 

Cechy:

 


  • Transmisja do 1,25 Gbp

  • Transmisja laserowa CWDM DFB

  • Transmisja do 40KM na SMF

  • Zgodność z SFF-8472

  • Zasilanie 3,3V

  • Zakres temperatur pracy od 0˚C do 70˚C

  • Interfejs złącza Duplex LC

  • Certyfikat bezpieczeństwa laserowego klasy 1

  • Niski pobór mocy


 

Zalecane warunki pracy:

 














































Parametr


Symbol


Min.


Optymalny


Maks.


Jednostka


Temperatura obudowy


Tc


0


 


70


˚C


Napięcie zasilania


Vcc


3.15


3.3


3.45


V


Prąd zasilania


Icc


 


 


290


mA


Szybkość przesyłania danych


-


 


1.25


 


Gbps



 

Charakterystyka optyczna:

 






Promocje
MAMIBOT SOFIE Odkurzacz cyklonowy usuwa roztocza z kanap
MAMIBOT SOFIE Odkurzacz cyklonowy usuwa roztocza z kanap
799,00 zł 577,00 zł
szt.
UBIQUITI UniFi/mFi kontroler 8GB, 1GB RAM
UBIQUITI UniFi/mFi kontroler 8GB, 1GB RAM
380,00 zł 320,00 zł
szt.
UBIQUITI UniFi voip centrala 32GB, 2GB RAM
UBIQUITI UniFi voip centrala 32GB, 2GB RAM
399,00 zł 369,00 zł
szt.
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
1 699,00 zł 1 377,00 zł
szt.
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
1 399,00 zł 977,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony