Menu
Producenci

EXTRALINK QSFP+ 40G 850NM MM 100M MPO DUPLEX MODULE

EXTRALINK QSFP+ 40G 850NM MM 100M MPO DUPLEX MODULE
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 242,49 zł 242.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.15777 [12660086]

Opis



EAN: 5903148915777
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl