Menu
Producenci

EXTRALINK PIGTAIL SC/UPC SM 900UM G.657A 1M PVC

EXTRALINK PIGTAIL SC/UPC SM 900UM G.657A 1M PVC
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2,49 zł 2.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.8017 [12105046]

Opis



EAN: 5902560368017
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl