Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 2M

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 2M
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4,49 zł 4.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1667 [12104710]

Opis



EAN: 5902560361667
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl