Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 1M PVC

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4,99 zł 4.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1650 [12104708]

Opis

SC/UPC – SC/UPC SX SM

G657A ?3.0  1M 9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.15 dB (+ 0.08 dB)

~ 52 dB (+ 2 dB)



EAN: 5902560361650
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl