Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 20M LSZH EASY FLEX

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 20M LSZH EASY FLEX
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.3128 [12105004]

Opis



EAN: 5902560363128
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl