Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 70M ROUND DROP

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 70M ROUND DROP
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 86,49 zł 86.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.13384 [12105576]

Opis



EAN: 5903148913384
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl