Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 120M ROUND DROP

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 113,99 zł 113.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.13438 [12105581]

Opis





Patchcordy światłowodowe EXTRALINK DROP przeznaczone są do zastosowań telekomunikacyjnych a w szczególności do końcowych podłączeń klienckich. Zapewniają elastyczne połączenie pomiędzy komponentami aktywnymi i pasywnymi. Do produkcji wykorzystuje się okrągły kabel DROP z włóknem G.657A2, które zapewnia niski promień gięcia kabla. Patchcordy światłowodowe EXTRALINK DROP dostępne są w długościach od 10m do 200m. Ich powłoka TPU zapewnia bezproblemowe użytkowanie w warunkach zewnętrznych.


EAN: 5903148913438
Promocje
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
1 699,00 zł 1 377,00 zł
szt.
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
1 399,00 zł 977,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl