Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 5M

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 5M
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 10,99 zł 10.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1513 [12104642]

Opis



EAN: 5902560361513
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl