Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 2M

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 2M
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 8,99 zł 8.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1490 [12104639]

Opis



EAN: 5902560361490
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl