Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 20M

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 20M
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 23,99 zł 23.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.2824 [12105018]

Opis



EAN: 5902560362824
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl