Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM 3M

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM 3M
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4,99 zł 4.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1568 [12104706]

Opis



EAN: 5902560361568
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl