Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 10M

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 10M
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 6,99 zł 6.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.12370 [12105523]

Opis



EAN: 5903148912370
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl