Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 2M

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 25,49 zł 25.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1278 [12104630]

Opis

SC/APC – SC/APC DUPLEX OM3

?3.0 2M 50/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.07 dB (+ 0.06 dB)

~ 62 dB (+ 3 dB)



EAN: 5902560361278
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl