Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4,49 zł 4.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.9205 [12104894]

Opis



EAN: 5902560369205
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl