Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/APC SM 9/125 DUPLEX 2M

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 11,99 zł 11.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1414 [12104635]

Opis

SC/APC – LC/APC DUPLEX SM

G657A ?3.0 2M 9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.13 dB (+ 0.09 dB)

~ 64 dB (+ 3 dB)



EAN: 5902560361414
Promocje
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
1 699,00 zł 1 377,00 zł
szt.
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
1 399,00 zł 977,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl