Producenci

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/APC MM OM2 DUPLEX 3.0MM 5M

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 23,49 zł 23.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1155 [12104619]

Opis

LC/APC – SC/APC DUPLEX OM2 ?3.0 5M 50/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.12 dB (+ 0.08 dB)

~ 64 dB (+ 2 dB)



EAN: 5902560361155
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl