Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-SC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 2M

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-SC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 2M
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 10,49 zł 10.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.10321 [12105081]

Opis



EAN: 5903148910321
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl