Producenci

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 2M

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 13,49 zł 13.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1384 [12104836]

Opis

LC/UPC – SC/APC DUPLEX SM

G657A ?3.0 2M 9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.11 dB (+ 0.04 dB)

~ 58 dB (+ 7 dB)



EAN: 5902560361384
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl