Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 1M

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 1M
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 8,99 zł 8.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.10284 [12105083]

Opis



EAN: 5903148910284
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl