Producenci

EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 1M

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 11,99 zł 11.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1308 [12104643]

Opis

LC/APC – LC/APC DUPLEX SM

G657A ?3.0 1M 9/125 um

Insertion Loss

Return Loss

~ 0.13 dB (+ 0.06 dB)

~ 62 dB (+ 2 dB)



EAN: 5902560361308
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl