Menu
Producenci

EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC SM 9/125 DUPLEX 3.0MM 1.5M

EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC SM 9/125 DUPLEX 3.0MM 1.5M
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 16,49 zł 16.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.1322 [12104828]

Opis



EAN: 5902560361322
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl