Producenci

EXTRALINK HERMES 9-PORTS UNMANAGED GIGABIT SWITCH 8X 1000M SFP PORTS + 1X 1000 SFP COMBO(UPLINK+RJ45)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 519,99 zł 519.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.3449 [12104993]

Opis







Opis: 


Extralink Hermes to niezarządzany 8 portowy Switch SFP 1000BaseFX z jednym portem Uplink Gigabit RJ45/SFP Combo. Switch posiada 8 portów SFP o przepustowości 1Gb/s. Hermes wspiera moduły SFP typu hot-plug. Może pracować z konwerterami światłowodowymi oraz z innymi urządzeniami z portami SFP. 

Idealny do zastosowania w systemach bezpieczeństwa oraz sieciach światłowodowych.





Kontrolki LED


 


























LED 



Kolor



Opis



PWR 



Zielona



Świeci po podłączeniu do źródła zasilania



1~8ACT 



Zielona



Świeci się po podłączeniu kabla światłowodowego; Mruga podczas transmisji danych



9ACT 



Zielona



Świeci, gdy połączenie kabla światłowodowego lub skrętki jest prawidłowe; Mruga podczas transmisji danych






Specyfikacja techniczna


 






























































Parameter 



Specification 



Obsługiwane Standardy



IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet,



Długości fali



850nm/1310nm/1550nm, zależnie od użytych modułów SFP



Dystans



1000M SFP: zależnie od użytych modułów SFP


Kabel Cat.5 lub lepszy do 100 m



Porty



8x SFP: 1000 Mbps


1x port Uplink Gigabit SFP/RJ45 10/100/1000Mbps



Tablica adresów MAC



8K



Pamięć buforowa



1Mbit



Ilość błędnych bitów



<1/1,000,000,000



MTBF



100,000 godzin



Zasilanie



DC 12V / 2A



Moc



10Watts



Temperatura otoczenia podczas pracy



-10°C to 60°C



Wilgotność otoczenia podczas pracy



5%~90% niekondensująca



Wymiary



192 mm x 120 mm x 28 mm



 






EAN: 5902560363449
Promocje
TEKA Płyta indukcyjna IZC 32300
TEKA Płyta indukcyjna IZC 32300
1 205,50 zł 1 157,28 zł
szt.
Pioneer Amplituner kina domowego VSX-S520 czarny
Pioneer Amplituner kina domowego VSX-S520 czarny
2 310,50 zł 2 289,00 zł
szt.
DENON D-M41 srebrno - wiśniowy
DENON D-M41 srebrno - wiśniowy
1 483,50 zł 1 443,50 zł
szt.
DENON D-M41 srebrno - czarny
DENON D-M41 srebrno - czarny
1 430,50 zł 1 393,50 zł
szt.
JBL Boombox czarny
JBL Boombox czarny
1 714,50 zł 1 699,00 zł
szt.
TEKA Okap Kominowy DBB 90 INOX
TEKA Okap Kominowy DBB 90 INOX
509,50 zł 489,00 zł
szt.
TEKA IBR 6040 Płyta indukcyjna
TEKA IBR 6040 Płyta indukcyjna
1 159,50 zł 1 113,12 zł
szt.
TEKA EX 90.1 5G AI ALDR Płyta gazowa
TEKA EX 90.1 5G AI ALDR Płyta gazowa
1 019,50 zł 978,72 zł
szt.
Nikon Aparat Coolpix P1000 black
Nikon Aparat Coolpix P1000 black
5 262,50 zł 4 989,00 zł
szt.
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
1 699,00 zł 1 377,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl