Producenci

EXTRALINK APOLLO 9-PORTS MANAGED GIGABIT SWITCH 8X 1000M SFP PORTS + 1X 1000 SFP COMBO(UPLINK+RJ45)

EXTRALINK APOLLO 9-PORTS MANAGED GIGABIT SWITCH 8X 1000M SFP PORTS + 1X 1000 SFP COMBO(UPLINK+RJ45)
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 593,99 zł 593.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.3432 [12104994]

Opis







Opis: 


Extralink Apollo to zarządzalny 8 portowy Switch SFP 1000BaseFX z jednym portem Uplink Gigabit RJ45/SFP Combo. Switch posiada 8 portów SFP o przepustowości 1Gb/s. Apollo wspiera moduły SFP typu hot-plug. Może pracować z konwerterami światłowodowymi oraz z innymi urządzeniami z portami SFP. 

Idealny do zastosowania w systemach bezpieczeństwa oraz sieciach światłowodowych.





Kontrolki LED


 


























LED 



Kolor



Opis



PWR 



Zielona



Świeci po podłączeniu do źródła zasilania



1~8ACT 



Zielona



Świeci się po podłączeniu kabla światłowodowego; Mruga podczas transmisji danych



9ACT 



Zielona



Świeci, gdy połączenie kabla światłowodowego lub skrętki jest prawidłowe; Mruga podczas transmisji danych






Specyfikacja techniczna


 






























































Parameter 



Specification 



Obsługiwane Standardy



IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet,



Długości fali



850nm/1310nm/1550nm, zależnie od użytych modułów SFP



Dystans



1000M SFP: zależnie od użytych modułów SFP


Kabel Cat.5 lub lepszy do 100 m



Porty



8x SFP: 1000 Mbps


1x port Uplink Gigabit SFP/RJ45 10/100/1000Mbps



Tablica adresów MAC



8K



Pamięć buforowa



1Mbit



Ilość błędnych bitów



<1/1,000,000,000



MTBF



100,000 godzin



Zasilanie



DC 12V / 2A



Moc



10Watts



Temperatura otoczenia podczas pracy



-10°C to 60°C



Wilgotność otoczenia podczas pracy



5%~90% niekondensująca



Wymiary



192 mm x 120 mm x 28 mm



 






EAN: 5902560363432
Promocje
MAMIBOT SOFIE Odkurzacz cyklonowy usuwa roztocza z kanap
MAMIBOT SOFIE Odkurzacz cyklonowy usuwa roztocza z kanap
799,00 zł 577,00 zł
szt.
UBIQUITI UniFi/mFi kontroler 8GB, 1GB RAM
UBIQUITI UniFi/mFi kontroler 8GB, 1GB RAM
380,00 zł 320,00 zł
szt.
UBIQUITI UniFi voip centrala 32GB, 2GB RAM
UBIQUITI UniFi voip centrala 32GB, 2GB RAM
399,00 zł 369,00 zł
szt.
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
1 699,00 zł 1 377,00 zł
szt.
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
1 399,00 zł 977,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl