Producenci

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 22,49 zł 22.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.0608 [12104726]

Opis

Splitter optyczny służący do podziału mocy optycznej na 2 symetryczne tory. Splitter charakteryzuje się stabilną pracą w zakresie pasma od 1260 - 1650 nm. Rozmiary pozwalają na instalację splittera w przełącznikach optycznych.


Wykonany jest w technologii PLC (ang. Planar Wave Circuit) co pozwala na symetryczny podział mocy optycznej. Każde włókno ma długość 1,5m i jest zakończone złączem SC/UPC


Parametry techniczne:

Model

1x2

Typ włókna

G.657.A

Złącza

SC/UPC

Długość fali

1260nm~1650nm

Maksymalne straty wtrąceniowe (dB)

?4.1

Maksymalna nierównomierność podziału (dB)

?0.8

Maksymalna strata zależna od długośći fali (dB)

?0.8

Minimalne straty odbiciowe (dB)

?50



EAN: 5902560360608
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl