Producenci

EXTRALINK 1:2 FBT SPLITTER 40:60 SC/UPC 900UM 1M

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 43,49 zł 43.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Extralink
Kod produktu: EX.0547 [12104784]

Opis

TYPE

FBT-2P40T1SM22TSP

Test Wavelength

nm

1310/ 1490/ 1550

Coupling Ratio

60/40

OutPut

1310

1490

1550

Out1

Out2

Out1

Out2

Out1

Out2

Insertion Loss

dB

~ 2.5

~ 4.27

~ 2.4

~ 4.3

~ 2.5

~ 4.3

Coupling Ratio

%

~ 60%

~ 40%

~ 61%

~ 39%

~ 60%

~ 40%

PDL

dB

< 0.15

Directional

dB

> 55

Operating Temperature

°C

-20 ~ +70

Storage Temperature

°C

-40 ~ +85

Fiber Length

m

>1.00

Dimension

mm

? 3.0x54

Fiber Type

Corning SMF-28e 9/125 900um

Connector

SC/UPC



EAN: 5902560360547
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl