Producenci

ECHOLIFE HG8240H GPON ONT (4GE+2POTS)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 280,49 zł 280.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Huawei
Kod produktu: HUAWEI HG8240H [12420583]

Opis







Opis:

 

HG8240H to terminal kliencki ONT GPON wyprodukowany przez Huawei. Posiada 4 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 porty telefoniczne (POTS). Uwierzytelnianie urządzenia w sieci odbywa się na podstawie numeru seryjnego, hasła lub numeru seryjnego i hasła. Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania może odbywać się lokalnie poprzez interfejs graficzny w przeglądarce internetowej. Możliwe jest również zdalne zarządzanie i aktualizowanie poprzez OMCI. Instalacja i konfiguracja terminala jest łatwa i szybka. Wystarczy jedno kliknięcie w NMS - systemie zarządzania Huaweia. HG8110H wykorzystuje także IPv6, wspiera IPv4/IPv6 dual stack oraz DS-Lite.

 

Cechy:

 

- port GPON klasy B+ (SC/APC);
- 4 gigabitowe porty Ethernet;
- 2 porty telefoniczne (POTS);
- protokoły dźwiękowe SIP i H.248;
- trasowanie multicast;
- możliwość zdalnej i lokalnej konfiguracji (OMCI / interfejs graficzny);
- IPv4/IPv6 dual stack;
- NAT, przesyłanie z prędkością 900 Mb/s.

 

Specyfikacja:

 


























































Porty



GPON (SC/APC)


4x gigabitowy port Ethernet


2x port telefoniczny (POTS)



Cechy GPON



Klasa B+


Uwierzytelnianie poprzez numer seryjny, hasło lub numer seryjny + hasło



Cechy dźwiękowe



SIP (Session Initiation Protocol), H.248


Oddzielenie strumieni media i signaling



Cechy multicast



IGMP Snooping v2 / v3


Dynamicznie kontrolowany multicast



Zabezpieczenia



Filtrowanie adresów MAC


Zabezpieczenie przed atakami DoS



Zarządzanie



Lokalna konfiguracja i aktualizacja oprogramowania poprzez przeglądarkę internetową


Automatyczny zdalny service provisioning, zarządzanie urządzeniem i aktualizacja oprogramowania poprzez OMCI


Informacje dotyczące modułu optycznego


Loop line test oraz circuit test


Inteligentne monitorowanie



IPv6



IPv4/IPv6 dual stack


DS-Lite



Cechy Ethernet



VLAN filtering, VLAN transparent transmission


VLAN N:1 aggregation


VLAN 1:1 switch



Zasilanie



Wejście zasilacza: 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz


Wyjście zasilacza: 11 - 14 V DC, 2 A



Pobór mocy



Statyczny: 4 W


Maksymalny: 10 W



Dopuszczalna temperatura pracy



Od 0 do 40 st. C



Dopuszczalna wilgotność powietrza



5%-95% niekondensująca



Waga



500 g (nie wliczając zasilacza)





do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl