Polecane produkty

Ubiquiti UAP-AC-PRO | Punkt dostępowy | UniFi, MIMO, Dual Band, AC1300, 2x RJ45 1000Mb/s, PoE + zasilacz

Ubiquiti UAP-AC-PRO | Punkt dostępowy | UniFi, MIMO, Dual Band, AC1300, 2x RJ45 1000Mb/s, PoE + zasilacz
Ubiquiti UAP-AC-PRO | Punkt dostępowy | UniFi, MIMO, Dual Band, AC1300, 2x RJ45 1000Mb/s, PoE + zasilacz

Ubiquiti UAP-AC-PRO | Punkt dostępowy | UniFi, MIMO, Dual Band, AC1300, 2x RJ45 1000Mb/s, PoE + zasilacz

 W zestawie zasilacz PoE

UniFi to rewolucyjny system sieci bezprzewodowych, który łączy wysoką wydajność pracy, nieograniczoną skalowalność oraz centralny punkt zarządzania całą siecią.

Punkty dostępowe Unifi 802.11ac Dual Band Radio (APS) posiadają wyrafinowany design i mogą być łatwo instalowane za pomocą dołączonego sprzętu montażowego. Działa w obu pasmach częstotliwości 2,4GHz oraz 5GHz. O mocy nadawanie na poziomie 22 dBm. Maksymalna prędkość transmisji danych to nawet 1300Mbps.

Oprogramowanie Unifi Controler jest dostępne za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej, jest to potężne narzędzie idealne dla sieci o dużej ilości klientów, wymagających niskich opóźnień oraz wysoką wydajność.

Użyj oprogramowania Unifi Controller, aby szybko skonfigurować i administrować swoją sieci Wi-Fi – bez wymaganego wcześniejszego szkolenia. Unifi Controller posiada funkcje takie jak: mapa pokrycia zasięgu, parametry wydajności, stan urządzeń w czasie rzeczywistym, automatyczne wykrywanie urządzeń UAP oraz zaawansowane opcje bezpieczeństwa.

Cechy:
Technologia MIMO 3x3 11AC Dual-Radio do 5X szybsza od 802.11N
Unifi AC Pro może pracować jednocześnie w obu częstotliwościach 2,4GHz oraz 5GHz w technologii 3x3 MIMO.

Uniwersalna konstrukcja
UniFi AC Pro to punkt dostępowy z portem gigabitowym, zasilany za pomocą PoE zgodny ze standardem 802.3af. Przeznaczony do użytku zarówno wewnętrznego oraz zewnętrznego.

Oszczędzaj czas i pieniądze
W przeciwieństwie do tradycyjnych firmowych systemów Wi-Fi, które wykorzystują kontroler sprzętowy, system Unifi używa dedykowanego kontrolera, który można wdrożyć na dowolnym komputerze bądź też skorzystać z dedykowanego urządzenia UniFi Cloud Key.

Możliwość rozbudowy
Nieograniczona skalowalność: budowanie sieci bezprzewodowych nigdy nie było takie proste. Zacznij od jednego urządzenia UAP i rozszerzaj swoją sieć nawet do tysiąca urządzeń przy zachowaniu jednego systemu zarządzania.

 

UAP-AC-PRO

Wymiary

196.7 x 196.7 x 35 mm

Waga

 
Z zestawem montażowym

350 g (12.4 oz)

 
450 g (15.9 oz)

Interfejsy sieciowe

2x porty 10/100/1000 Ethernet

Przyciski

Reset

Antena

3x Anteny Dual

-Band, 2.4 GHz: 3 dBi, 5 GHz: 3 dBi

Standardy Wi-Fi

802.11 a/b/g/n/ac

Metoda zasilania

Passive Power over Ethernet (48V), wsparcie 802.3af/803.2at
(obsługiwane zakres napięcia: 44 do 57VDC)

Zasilanie

48V, 0.5A Zasilacz PoE Gigabit

Maks. pobór mocy

9W

Maks. moc TX
2.4 GHz
5 GHz


22 dBm
22 dBm

BSSID

Do 4 na Radio

Oszczędzanie energii

Tak

Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej

WEP,WPA

-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)

Certyfikaty

CE, FCC, IC

Montaż

Do montażu naściennego lub sufitowego (Elementy montażowe w zestawie)

Temperatura otoczenia podczas pracy

-10 do 70°C

Wilgotność otoczenia podczas pracy

5 do 95% niekondensująca

 

 

 

Zaawansowane zarządzanie ruchem

VLAN

802.1Q

Zaawansowane QoS

Ograniczenia przepustowości dla każdego użytkownika

Obsługa izolacji gości

Tak

WMM

Voice, Video, Best Effort, oraz Background

Jednocześni klienci

200+

 

 

 

Obsługiwane prędkości transmisji danych (Mbps)

Standard

Prędkość transmisji danych

802.11a

6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps

802.11n

6.5 Mbps do 450 Mbps (MCS0 

- MCS23, HT 20/40)

802.11ac

6.5 Mbps do 1300 Mbps (MCS0 

- MCS9 NSS1/2/3, VHT 20/40/80)

802.11b

1, 2, 5.5, 11 Mbps

802.11g

6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 629,00 zł
szt.

UBIQUITI UC-CK UNIFI CONTROLLER CLOUD KEY, 1GB RAM, 4 CORES CPU (1)

UBIQUITI UC-CK UNIFI CONTROLLER CLOUD KEY, 1GB RAM, 4 CORES CPU (1)
UBIQUITI UC-CK UNIFI CONTROLLER CLOUD KEY, 1GB RAM, 4 CORES CPU (1)
Opis:  Przedstawiamy UniFi Cloud Key, miniaturowy cud technologiczny. UniFi Cloud Key jest zintegrowanym urządzeniem zarządzającym urządzeniami z serii Unifi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 339,00 zł
szt.

Amica PG6510SPR Płyta gazowa

Amica PG6510SPR Płyta gazowa
Amica PG6510SPR Płyta gazowa

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 843,50 zł
szt.

GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze

GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze
 

GLASSY | Robot do mycia okien Obrotowe Tarcze

Ten robot próżniowym silnikiem zasysa się do szyby i myje szyby polerując je jednocześnie tarczami obrotowymi. Idealny do mycia okien / kabin prysznicowych / ścian kafelkowych i szklanych

Nienawidzisz myć okien? Pomyśl, ze już nigdy nie będziesz musiał tego robić! GLASSY to nowoczesny robot, który wykona pracę za Ciebie, a Ty będziesz mógł cieszyć się czystymi oknami bez wysiłku. Poznaj naszego robota, który może śmiało konkurować ceną i jakością z innymi producentami.

Roboty do szyb to nowa kategoria produktów, które coraz częściej możemy spotkać w domach czy biurach. Zadaniem urządzeń jest ułatwienie życia, szczególnie tym, którzy nie lubią myć okien samodzielnie. Robot jest także świetną alternatywą dla firm sprzątających, które pobierają nierzadko dodatkowe opłaty za myci okien.

GLASSY może stanowić jedno z urządzeń do kompleksowego, automatycznego sprzątania domu lub mieszkania. Masz już robota do podłóg? Zainwestuj w robota do szyb, a Twoje życie stanie się jeszcze prostsze.

Jak działa GLASSY ? Urządzenie należy przymocować do szyby, a po kilku sekundach robot zacznie spokojnie, ale dokładnie i systematycznie czyścić okno. GLASSY został wyposażony w specjalne silniki wytwarzające próżnię pod kołami, dzięki czemu przykleja się w poziomie i pionie na szklanych powierzchniach - oknach (pionowe, dachowe), szybach, lustrach itp. Robot przyda się także do mycia i odświeżania szyb w ogrodach zimowych.

Ale to jeszcze nie wszytko:

Wbudowany System Zasilania (UPS) będzie dostarczał do urządzenia prąd przez 30 minut podczas braku zewnętrznego zasilania. W ten sposób zostaje wyeliminowane ryzyko upadku robota. GLASSY posiada pilot zdalnego sterowania, pozwalający na dokładną kontrolę pracy robota. Urządzenie może być sterowane za pomocą darmowej aplikacji mobilnej Mamibot Life (do pobrania z App Store lub Gooogle Play).

Algorytmy nawigacyjne pozwalają wybrać sposób poruszania się robota po szybie. Model ten przeznaczony jest do okien ramowych (brak czujnika krawędzi), więc bez problemu sprawdzi się w większości domów i biur. Do dyspozycji ma ok. 5 metrów kabla wraz z przedłużaczem, co pozwoli myć nawet niestandardowe, bardzo wysokie okna.

Specyfikacja:

Czas Ładowania 1godz.

Moc: 80W

Czas Pracy: 100-120min

Średnica kół: 14.3

System Przeciw-Upadkowy: Tak

W zestawie z GLASSY otrzymasz 12 gąbek/szmatek z mikrofibry do wielokrotnego użytku (prania) oraz 4 nakładki ułatwiające mocowanie gąbek. Struktura gąbek jest bardzo delikatna, dzięki czemu nie porysują powierzchni, którą czyści robot.

Kilka uwag dotyczących użytkowania:

Robot powinien pracować na kablu (stałe zasilanie), a przed rozpoczęciem pracy być zawsze naładowanym

Po skończonej pracy należy wyprać gąbki, aby usunąć z nich brud i mieć je w gotowości do użycia następnym razem

Należy, w zależności od zabrudzenia okien wewnątrz czy na zewnątrz, odpowiednio rotować gąbkami, aby nie używać brudnych gąbek na czystych oknach

Można najpierw umyć okna na sucho (odpylić) , zanim, wykorzystując nowy zestaw gąbek, przystąpimy do mycia na mokro z użyciem płynu do szyb

Można używać standardowych płynów do mycia okien.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 399,00 zł
szt.

HyperX Słuchawki CLOUD II BOX RED

HyperX Słuchawki CLOUD II BOX RED
HyperX Słuchawki CLOUD II BOX RED

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II - Komfortowa wyrazistość dźwięku
Zestaw słuchawkowy HyperX® Cloud II wyposażono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając najwyższą jakość audio Hi-Fi podczas gry – usłyszysz to, czego nie słyszałeś do tej pory.

Eksploruj świat pełen detali, niedostępny innym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze.
Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon oraz w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround lub pochodzący z mikrofonu. Ten nowoczesny zestaw słuchawkowy generuje dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround, pozwalając uzyskać niespotykaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników podczas gry, nawet jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy.

Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technologii plug and play, bez konieczności stosowania żadnych sterowników.

Mikrofon zestawu HyperX Cloud II posiada funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa dostępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Dzięki tym rozwiązaniom głos jest wyrazistszy, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest automatycznie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co zapewnia optymalną komunikację między członkami drużyny oraz wymianę informacji podczas nawet najbardziej intensywnych walk. HyperX Cloud II posiada certyfikat TeamSpeak i został zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi popularnymi aplikacjami komunikacyjnymi.

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II reprodukuje dźwięk z jakością Hi-Fi przy pomocy 53-milimetrowych przetworników zapewniających najwyższą jakość i bogactwo dźwięku w całym zakresie pasma oraz ulepszone odtwarzanie basów za pośrednictwem karty dźwiękowej.
Powstały z myślą o profesjonalnych graczach zestaw HyperX Cloud II jest zasilany przez port USB w komputerach PC i Mac, a do podłączania do konsoli PS4 i Xbox One* służy wtyczka stereo 3,5 mm. Zamknięte nauszniki pozwalają lepiej redukować szumy podczas turniejów gamingowych i w innych hałaśliwych warunkach, dzięki czemu gracz może skoncentrować się na unicestwianiu przeciwników.
*Wymagany adapter do kontrolera

Główne funkcje:
- Zaawansowany moduł USB sterowania audio z wbudowaną kartą dźwiękową DSP
- Dźwięk w jakości Hi-Fi dzięki sterownikom 53 mm zapewniającym najwyższą jakość dźwięku
- Sprzętowo reprodukowany dźwięk 7.1 Virtual Surround
- Komfortowy pałąk i podkładki uszne ze sztucznej skóry oferujące komfort pianki zapamiętującej kształt
- Optymalizacja do gry na profesjonalnym poziomie z zamkniętymi nausznikami pasywnie redukującymi szumy
- Zgodność – złącze USB dla komputerów PC i Mac Złącze stereo dla konsoli PS4, Xbox One i urządzeń mobilnych

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 517,50 zł
szt.

MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE

MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE
MAMIBOT GREY ROBOT SPRZĄTAJĄCY MOP HYBRYDA MAPUJE

Robot sprzatający Mamibot Grey

Kod produktu: PKT00090

 • Robot hybrydowy 2w1
 • Mapowanie powierzchni
 • Podwójna siła ssania
 • Dedykowana aplikacja mobilna
 • Harmonogram pracy
 • Dwa oddzielne pojemniki
 • Wydajna bateria
 • Algorytm ZIG-ZAG
 • Automatyczny powrót do stacji

Robot hybrydowy 2w1

Za pomocą tego urządzenia możesz jednocześnie efektywnie zbierać brud i kurz oraz przecierać podłogi na mokro. GREY został wyposażony w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości. Drugi pojemnik został podzielony na dwie części – część na śmieci oraz na wodę. Możesz, więc nalać do naczynia aż 350 ml wody i w ten sposób przetrzeć na mokro całkiem sporą powierzchnię (ponad 100 m2) bez konieczności napełniania zbiornika. Sam decydujesz, czy chcesz, aby robot jedynie zebrał kurz i brud, czy starł również podłogi na mokro.

Nowoczesny silnik

Robot został wyposażony w nowoczesny silnik zapewnia maksymalną siłę ssania i mniejsze zużycie energii. Grey poradzi sobie nawet z mocno zabrudzoną powierzchnią, dzięki podwójnej sile ssania. Od teraz możesz odpoczywać, gdy będzie sprzątać za Ciebie.

Pokonywanie przeszkód

Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5 cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Poruszanie się robota jest w dużej mierze uzależnione od struktury podłoża. Jeżeli dywan posiada miękką strukturę typu shaggy i podobne, robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, sygnalizując to odpowiednim błędem na panelu. Ze względu na różne typy dywanów w polskich domach, producent nie gwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie).

System nawigacji

Grey to inteligentne urządzenie, z wyjątkowo zorganizowanym trybie pracy. Robot automatycznie wyznacza trasę sprzątania, aby zebrać brud ze wszystkich miejsc. Wbudowany żyroskop pozwala na korygowanie trasy automatycznie w trakcie napotkania przeszkody by zachować równoległy tor sprzątania.

Czujniki spadku

Nie musisz się martwić, że Twój robot spadnie ze schodów. Grey wyposażony został w standardowe czujniki przeciwupadkowe oraz czujniki ścian, odpowiedzialne za bezpieczna jazdę urządzenia.

Inteligentne ładowanie baterii

Przy niskim poziomie baterii funkcja automatycznego ładowania skieruje urządzenie do stacji dokującej, a dzięki mapowaniu Grey sam wybierze najlepszą trasę sprzątania i bez trudu znajdzie bazę ładującą.

Monitoring pracy robota poprzez aplikację

Możesz uruchomić swojego robota za pomocą mobilnej aplikacji i na bieżąco obserwować jego pracę Robot Grey został zaprogramowany tylko w języku angielskim. Dzięki aplikacji możesz zaplanować pracę urządzenia raz i ciesz się czystą podłogą każdego dnia.

Specyfikacja techniczna

 • Silnik: Bezszczotkowy
 • Czujniki: Przeciwupadkowe, Ścian
 • Zbiornik: 600 ml
 • Pojemnik na wodę: 370 ml
 • Moc ssania: 2000 Pa
 • Bateria: 2600 mAh
 • Czas ładowania: 3-4 godziny
 • Tryby pracy: 100-120 min
 • Funkcje: Algorytm ZIG-ZAG, Mapowanie powierzchni
 • Poziom hałasu: 55 db
 • Kolor: Srebny
 • Wysokość: 7,9 cm
 • Dodatkowe informacje: Zakres Sprzątania 150-180 m2Dedykowana aplikacja mobilna
 • Dołączone akcesoria: Stacja dokująca, Pilot, Instrukcja

  Porównaj z innymi robotami sprzątającymi. Czy już wiesz dlaczego Mamibot?...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 699,00 zł
szt.

MAMIBOT SOFIE Odkurzacz cyklonowy usuwa roztocza z kanap

MAMIBOT SOFIE Odkurzacz cyklonowy usuwa roztocza z kanap
MAMIBOT SOFIE Odkurzacz cyklonowy usuwa roztocza z kanap

FIE Odkurzacz cyklonowy usuwa roztocza z kanap

Odkurzacz bezprzewodowy do czyszczenia tapicerek z lampką ultrafioletową

Sofie to designerski, poręczny robot cyklonowy do odkurzania wszelkiego rodzaju tapicerki oraz tkanin na pościelach lub zasłonach w naszym domu. To urządzenie pozwoli alergikom na łatwe pozbycie się roztoczy z płaskich, materiałowych powierzchni i przeprowadzi wstępną dezynfekcję dzięki ultrafioletowej lampie i silnej mocy zasysania. Odkurzacz pomoże we wprowadzeniu do Twojego domu zdrowego i komfortowego stylu życia bez zarazków, wirusów, sierści i roztoczy zalegające we wnętrzach mebli i tkanin.

Bezprzewodowa Sofie jest lekka i łatwa w obsłudze. Jej cichy tryb pracy pozwala na odkurzanie o każdej porze nie zakłócając przy tym spokoju w naszych domach.

Robot posiada trzy poziomy filtrowania, które niwelują powstawanie pyłu zanieczyszczającego powietrze w pomieszczeniu. Ten wyjątkowy produkt sprawdzi się również w domach ze zwierzętami usuwając zalegającą sierść na kanapach.

Dołącz do grona setek zadowolonych klientów, złóż zamówienie i odkryj możliwości, jakie daje nasz najnowszy produkt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 799,00 zł
szt.

MikroTik SXT LTE kit | Router LTE | RBSXTR&R11e-LTE, LTE 150Mb/s, 2x RJ45 100Mb/s, 1x miniPCI-e, 2x SIM

MikroTik SXT LTE kit | Router LTE | RBSXTR&R11e-LTE, LTE 150Mb/s, 2x RJ45 100Mb/s, 1x miniPCI-e, 2x SIM
MikroTik SXT LTE kit | Router LTE | RBSXTR&R11e-LTE, LTE 150Mb/s, 2x RJ45 100Mb/s, 1x miniPCI-e, 2x SIM

Zestaw SXT LTE (kod produktu RBSXTR&R11e-LTE) jest urządzeniem przeznaczonym do lokalizacji znajdujących się w zasięgu sieci komórkowej. Jednak ze względu na profesjonalną konstrukcję układu LTE i antenę o wysokim zysku, może zapewnić łączność w budynku nawet tam, gdzie telefony komórkowe nie mają już zasięgu LTE.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 489,00 zł 512,00 zł
szt.
 • promocja
 • nowość

Pioneer Amplituner kina domowego VSX-S520 czarny

Pioneer Amplituner kina domowego VSX-S520 czarny
Pioneer Amplituner kina domowego VSX-S520 czarny

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 310,50 zł
szt.

TEKA Płyta indukcyjno-gazowa IG 940 1G AI AL CI NAT

TEKA Płyta indukcyjno-gazowa IG 940 1G AI AL CI NAT
TEKA Płyta indukcyjno-gazowa IG 940 1G AI AL CI NAT

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 889,50 zł
szt.

Thrustmaster Kierownica TX Leather Edition PC/XONE

Thrustmaster Kierownica TX Leather Edition PC/XONE
Thrustmaster Kierownica TX Leather Edition PC/XONE

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 850,50 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl