Producenci
O firmie
Firma PROLAB jest istniejącą na rynku od 2006r. rodzinną, prężnie rozwijającą się firmą informatyczną, której głównym celem jest kompleksowa opieka informatyczna nad lokalnymi firmami, wdrażanie najnowszych technologii, usprawnianie procesów produkcyjnych związanych z IT.

Projektujemy, wykonujemy i zarządzamy sieciami komputerowymi opartymi o wszystkie media transmisyjne, instalujemy systemy monitoringu oparte o technologie IP oraz kamery Hybrydowe, wykonujemy instalacje systemów transmisji głosowych opartych o VOIP w tym promując nasze autorskie centrale PABX oparte o system asterisk.

Misja Firmy i cele…

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w branży pozwoliło nam wyłonić cel, który przyświecał nam kiedy zakładaliśmy Firmę PROLAB. Celem tym było uniezależnienie Klientów od zatrudnianych na etatach informatyków, pomoc Firmom, działom IT w realizacji złożonych projektów poprzez wsparcie i  consulting, a także edukacja (szeroko pojęta) i wykształcanie u Klientów świadomości jak nieskończenie, ważnym strategicznie jest aspekt rozwoju technologii i IT w przedsiębiorstwie.

Nawiązujemy z naszymi Klientami odpowiedzialny, jasny i przejrzysty dialog. Prolab jest blisko Ciebie, rozumie Twoje potrzeby i umożliwia Ci odkrywanie nowych możliwości w biznesie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl